close Exit
Radwag - mikrowagi, wagi analityczne

Sklep polskiego producenta wag precyzyjnych i laboratoryjnych

Zadzwoń do nas: +48 608 440 924.
Szybko znajdziemy wagę dla Ciebie i wyślemy prosto z fabryki.

dehaze search shopping_cart


Wagi jubilerskie

, czyli wagi precyzyjne. Tak potocznie nazywa się wagi charakteryzujące się ogromną dokładnością i powtarzalnością. Za wagi jubilerskie w sklepie internetowym RADWAG można uznać wymienione tu modele.

W świecie jubilerstwa, waga odgrywa kluczową rolę, definiując nie tylko wartość, ale także charakter i elegancję klejnotu. Waga jubilerska to nie tylko liczba, ale również wyznacznik mistrzowskiej precyzji i niepowtarzalnego uroku.

Waga precyzyjna WTC Waga precyzyjna WTC Obciążenie maksymalne [Max]: 200g - 3100g
Dokładność odczytu [d]: 0,001g - 0,1g
Od: 984.00 PLN zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy Zobacz
Waga precyzyjna WLC C/2 Waga precyzyjna WLC C/2 Obciążenie maksymalne [Max]: 0.6kg - 6kg
Dokładność odczytu [d]: 0,01g - 0,1g
Od: 1555.95 PLN zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy Zobacz
Waga precyzyjna WLC Waga precyzyjna WLC Obciążenie maksymalne [Max]: 1kg - 120kg
Dokładność odczytu [d]: 0,01g - 2g
Od: 1260.75 PLN zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy Zobacz


Waga jubilerska, bo tak potocznie nazywa się wagi analityczne i wagi precyzyjne, to niezbędne narzędzie pracy nie tylko dla jubilerów, lecz także dla pracowników lombardu, badaczyfarmaceutów. Waga jubilerska to urządzenie poszukiwane przez wszystkich tych, którzy potrzebują precyzyjnego pomiaru, między innymi przez kolekcjonerów, a zwłaszcza numizmatyków. Wagi jubilerskie kupisz w sklepie internetowym wagiradwag.pl.

Co to jest waga jubilerska?

W świecie jubilerstwa waga odgrywa kluczową rolę: definiuje nie tylko wartość klejnotu, lecz także jego charakter i elegancję. To również wyznacznik mistrzowskiej precyzji.

„Waga jubilerska” to potoczne określenie wag charakteryzujących się ogromną dokładnościąwyśmienitą powtarzalnością. Urządzenie to, dzięki niezwykle wysokiej precyzji pomiarów, może określać masę przedmiotów z dokładnością do setnych, a nawet tysięcznych części grama. W sklepie internetowym wagiradwag.pl za wagi jubilerskie możesz uznać wagi analitycznewagi precyzyjne.

Jakie wagi jubilerskie znajdziesz w ofercie RADWAG?

Jeżeli szukasz wag jubilerskich w ofercie naszej firmy, znajdziesz je w zakładkach poświęconych wagom analitycznym i precyzyjnym. W każdej naszej wadze możesz zmienić jednostkę na karat (oznaczenie: kt lub ct).

Wagi analityczne RADWAG

To bardzo szeroka kategoria wag laboratoryjnych, w której mieszczą się wagi serii 5Y, X2 i R2. Wagi analityczne serii 5Y są bardzo dokładne – ich dokładność [d] wynosi od 0,01 mg do 1 mg, z kolei ich udźwig [Max] – od 52 g do 3100 g. Oferujemy Ci następujące modele wag analitycznych serii 5Y: XA 5Y.A, XA 5Y, AS 5Y i XA 5Y.F.

Wagi analityczne serii X2 są tak samo dokładne jak wagi serii 5Y, za to możesz na nich ważyć większe masy: [Max] 60 g – 3,1 kg. Wagi analityczne serii R2 to najbardziej podstawowe modele wag tej kategorii, które mimo to mają doskonałe wartości dokładności: [d] 0,01 mg – 0,1 mg. Ich udźwig wynosi [Max] 60 g – 520 g.

Wagi precyzyjne RADWAG

To niezwykle bogata kategoria wag laboratoryjnych. Mieści wagi precyzyjne serii CY10, 5Y, WLY, X2, C32.PM, R, WLC i WTC. Ich wartości dokładności [d] zamykają się w przedziale 1 mg – 2 g, a udźwigu [Max] – w przedziale od 200 g do 120 kg.

Nasze najchętniej kupowane wagi jubilerskie to wagi precyzyjne WLC C/2, wagi precyzyjne WLC i wagi precyzyjne WTC. Wszystkie zostały wyposażone w wewnętrzny akumulator, który umożliwia im pracę bez dostępu do zewnętrznych źródeł zasilania. Każdą z nich połączysz z urządzeniami peryferyjnymi, takimi jak komputer, drukarka, pendrive czy dodatkowy wyświetlacz. Ich szalki wykonaliśmy ze stali nierdzewnej, która gwarantuje Ci długi czas eksploatacji wagi i zabezpiecza ją przed przypadkowym zachlapaniem.

Jak kupić wagi jubilerskie w sklepie RADWAG?

Aby zamówić wagę jubilerską w sklepie internetowym RADWAG, wystarczy wejść na stronę wagiradwag.pl i wybrać interesujący Cię rodzaj i model wagi jubilerskiej. Oferujemy darmową*, szybką i bezpieczną wysyłkę bezpośrednio od producenta, a przede wszystkim niezawodne urządzenia wysokiej jakości.

 

 

*Dla wag o masie brutto do 32 kg.